HAKKIMIZDA

Testfen Yayın Grubu'nun okul öncesi dönemi yayınlarını kapsamaktadır. Akademisyen ve alanında görev yapan öğretmenlerin iş birliğiyle hazırlanan yayınlarımız, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yeni Okul Öncesi Eğitim Programı esas alınarak hazırlanmıştır.

Enformasyon çağı, eğitim-öğretim sisteminin kendisini yenilemesini, bilgilerini yeniden üretmesini sağladığı gibi; bilgiye hızlı ulaşılmasını, teknolojiyi yakından takip edilmesini, yeni bilgilere açık olunmasını da gerekli kılar. Bilgi çağının en büyük özelliği, bilgiyi teknoloji ile birleştirmesidir. Bu yüzden akıllı tahta girmeyen okul; bilgisayar, tablet ve cep telefonuyla birleştirilmemiş öğretim içeriği neredeyse kalmadı. Ancak, önemli olan tüm bu fırsatların “temel öğretmeyi ve uygulatmayı” sistemli bir şekilde geliştirerek sunmasıdır. İlk Adım Yayınları olarak, tüm bu gerçeklikler etrafında “Temel Öğretme Modeline” göre hazırlanan ürünlerimiz ile okullarda eğitim gören öğrencilerimize, müfredat yenilikleriyle, teknolojiye uygun program ve uygulamaları ile sorunsuz bir şekilde kaynak olmaya; hizmet veren öğretmenlerimize de yıl boyunca destek olmaya devam edeceğiz.

Amacımız; etkili öğretmek ve kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi için hazırladığımız ürün bütününden tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin yararlanmalarını sağlamaktır. Eğitim hayatınız boyunca her adımınızı planlayan ve en sonunda hedefe ulaştıran başarı odaklı yayınlarımızı sizler için hazırlamanın gururunu yaşıyoruz.

Başarılı ve mutlu bir eğitim-öğretim olması dileklerimiz ile…

0212 886 53 40 - 41

Sosyal Medya

Adres Bilgilerimiz

Orhan Gazi Mahallesi 19. Yol Sokak No: 8 (ISISO Sanayi Sitesi içi) Esenyurt / lstanbul

0212 886 53 40 - 41

info@testfenyayingrubu.com.tr